Změňte své vnitřní nastavení (mindset)

Rychle, účinně, efektivně a trvale s metodou PSYCH-K®

Využijte online sezení a jedinečnou kombinaci hlubokého energetického porozumění a mocné metody PSYCH-K®. Tato symbióza umožňuje rychle dosáhnout velkých a trvalých změn ve vašem životě. Společně se zaměříme na uvolnění vašich blokád a umožníme vám naplno využít váš potenciál.

Mé dovednosti a metody

Díky práci s Josefem Schweinbergerem jsem získala hluboké znalosti o lidském těle a jeho energetických systémech. Tyto znalosti mě přivedly k metodě PSYCH-K®, účinnému a rychlému způsobu transformace, který jsem si vyzkoušela na vlastní kůži. 

Jako certifikovaný facilitátor PSYCH-K® nyní tuto metodu spojuji se svými znalostmi energetického nastavení páteře, abych vám usnadnila celostní uzdravení a osobní růst.

Pro koho jsou má sezení určena?

Moje sezení jsou určena všem, kteří jsou připraveni provést hluboké vnitřní změny a osvobodit se od starých traumat a omezujících přesvědčení. Pokud toužíte po naplněném životě plném štěstí, sebelásky a úspěchu, jste na správném místě.

Obvyklá délka sezení je hodinu až hodinu a půl. Cena je 1700 Kč  za hodinu a platí se po jeho ukončení i v případě on line setkání. / Pokud si přejete zarezervovat PSYCH-K® sezení v Velké Popovice nebo online, můžete tak učinit prostřednictvím sms, nebo telefonu (+420 724 310 609)

O mně

Jmenuji se Jana Vladarzová a mou vášní je doprovázet lidi na jejich cestě k seberealizaci a uzdravení. Moje cesta do světa celostního léčení začala v roce 1998, kdy jsem se v Německu setkala s Josefem Schweinbergerem. Jako odborník s více než 35letou praxí v energetickém léčení mě naučil umění energeticky narovnat páteř, obnovit fyzickou rovnováhu a aktivovat regenerační a samoléčebné procesy těla. Pod jeho vedením jsem se naučil, jak traumata a podvědomá přesvědčení ovlivňují naše tělo a mysl a jak je můžeme transformovat prostřednictvím moudrosti těla.

V roce 1998 jsem se v Německu seznámila s Josefem Schweinbergerem, který se více než 35 let věnuje tzv. „léčení nové doby“. Jeho podstatou je energetické narovnání páteře, obnovení rovnováhy v těle a aktivace jeho sil, aby mohly bez překážek probíhat regenerační a sebeopravné procesy těla.

Josef Schweinberger se stal mým mentorem a naučil mě jak celostnímu pohledu na lidské tělo jako součásti většího systému, tak praktické práci s páteří a energetickým systémem člověka (nebo zvířete).

Při práci s páteří jsem si uvědomila, jak se na jejím stavu podepisují traumata (často předávána  z generace na generaci), podvědomá přesvědčení a z nich plynoucí životní postoj, jak zřetelně s námi naše páteř „hovoří“. Hledala jsem způsob, jak využít moudrosti těla těch klientů, kteří se rozhodli na sobě dále pracovat, a podpořit je v transformaci jejich traumat a podvědomých přesvědčení. Osobně jsem měla výborné zkušenosti s velmi efektivní, bezpečnou a rychlou metodou PSYCH-K®, takže jsem se sama stala facilitátorkou PSYCH-K®.

Tyto dvě metody, které používám při své práci, funguji dokonale každá samostatně, pokud však spojí své síly, je možné velmi rychle dosáhnout skvělých a především trvalých výsledků.

Jazyková flexibilita

Svá sezení nabízím v češtině a němčině. Tato jazyková flexibilita mi umožňuje oslovit širší skupinu klientů a setkat se s nimi v jejich rodném jazyce, což podporuje hlubší spojení a porozumění.

Pracujete na sobě a chcete mít při sobě zkušeného průvodce?

Společně můžeme změnit svět uvnitř vás. Přihlaste se nyní na transformační online sezení PSYCH-K® se mnou, Janou Vladarzovou. Vaše cesta ke skutečné změně a hlubokému uzdravení vás čeká v češtině nebo němčině.

Jak objednat sezení

V objednávkovém formuláři si vyberte váš balíček dle počtu sezení. Službu je nutné čerpat během následujících 3 měsíců. 

Balíček 5 a 10 sezení je možné využít společně s členy vaší rodiny, přáteli nebo obchodními partnery.

Rezervace termínů sezení

Po úhradě objednávky mi jednoduše zavolejte a rezervujte si své termíny

Mgr. Jana Vladarzová
Tel: +420 724 310 609

Poznejte blíže moji práci...